Dochodzeniem odszkodowań zajmujemy się z pasją.

Dodane: Wtorek, 19 Czerwiec, 2018  14:00
  • Cena: Za darmo
  • Telefon: 669194734
  • Lokalizacja: Koło
  • Kategoria: Usługi i firmy / Usługi prawne i księgowe

Opis oferty:

POMAGAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Zaufaj profesjonalistom i odzyskaj swoje odszkodowanie
Bez ryzyka, bez opłat , przy minimum formalności!

Kontakt Tel. 669194734
Nasza strona internetowa www.aka-odszkodowania.pl

Oferujemy bezpłatną analizę dokumentów związanych z zawartą umową.

Sprawdź Nas !
Dochodzeniem odszkodowań zajmujemy się z pasją. Naszym celem jest walka o najwyższe dobro naszych Klientów, dla których wsparcie finansowe związane z rekompensatą szkody oznacza lepszy rozwój i większe możliwości.

Odszkodowanie pomaga zaspokoić podstawowe potrzeby życiowe, których stan uległ znaczącym zmianom, w momencie pojawienia się zdarzenia wywołującego szkodę.

Nasza Kancelaria zajmuje się dochodzeniem odszkodowań za osoby, które poniosły szkodę na skutek wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, śmierci osoby bliskiej, wypadku przy pracy, wypadku w drodze do pracy, poślizgnięcia lub potknięcia z powodu nienależytego utrzymania ciągów pieszych, dróg oraz innych obiektów, wypadku rolniczego, bezumownego korzystania z nieruchomości, zalania, pożaru, awarii sieci energetycznej, huraganu, innych ryzyk ubezpieczeniowych, kradzieży mienia lub Wadliwego lub nieprawidłowego działanie produktów.

Naszych Klientów reprezentujemy przed stosownymi komisjami medycznymi, sądami pracy i sądami cywilnymi. Nasz zespół składa się z specjalistów w dziedzinie prawa, administracji i ubezpieczeń, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo przeprowadzić daną sprawę, na każdym etapie postępowania. Zajmujemy się przygotowywaniem odpowiednich wniosków i pism, a także gromadzeniem niezbędnej dokumentacji medycznej i policyjnej, która może stanowić istotny dowód w danej sprawie.

Mogą Państwo na nas liczyć w każdej sytuacji – od doradztwa po zakończenie postępowania związanego z danym roszczeniem. Dochodzenie odszkodowań to nasza specjalność.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Paweł
Na Lento.pl od 12 wrz 2016
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie