Odszkodowanie z OC sprawcy - TYLKO WEDŁUG CEN CZĘŚCI NOWYCH

Dodane przez Dalman (Firma), Wtorek, 21 Listopad, 2017  07:31

Opis oferty:

Odszkodowanie z tytułu OC/AC SZKODY CAŁKOWITE LUB CZĘŚCIOWE kolizji drogowej tylko wg ceny nowych części
SPRAWDŻ NAS!!! TO NIC NIE KOSZTUJE, A MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ

Firmy ubezpieczeniowe nagminnie zaniżają należne odszkodowania za wypadki
KOMUNUKACYJNE , MAJĄTKOWE , OSOBOWE

TELEFON KONTAKTOWY 781219446
@

Pamiętaj!
Firmy ubezpieczeniowe są Twoim partnerem do czasu, aż nie przydarzy się Tobie żaden wypadek. Jest to smutna prawda, ale tak jest. Są to firmy nastawione tylko i wyłącznie na zysk, a nie na dobro ich klientów. Wykorzystują między innymi: nieznajomość procedur czy przepisów prawnych swoich klientów, przeciąganie postępowania. Takie zabiegi są częstym powodem odstępowania pokrzywdzonych od dochodzenia swoich praw.

Kancelaria pomaga naszym klientom uzyskać to, co się im należy. Niwelujemy próby przeciągania terminów oraz zaniżania kwot należytego odszkodowania w Twoim imieniu. Sprawiamy, że czujesz się pewnie i nie martwisz się dodatkowo, że zostaniesz oszukany przez swojego ubezpieczyciela.

Płacisz za wyniki. Nigdy wcześniej!

Nie ma podstaw prawnych do dokonywania potrąceń amortyzacyjnych, wyjątkowo mogą być one stosowane wówczas, kiedy dłużnik wykaże, iż naprawa pojazdu przy użyciu nowych części zamiennych spowoduje wzrost wartości pojazdu jako całości (uchwała Sądu Najwyższego z dnia 12 kwietnia 2012 r.).

Oznacza to, że w przypadku uszkodzenia pojazdu mechanicznego, gdy zachodzi konieczność wymiany uszkodzonych części, czyli brak jest możliwości dokonania naprawy, zgodnie z wykładnią przepisów art. 363 § 1 Kodeksu cywilnego oraz art. 361 § 2 Kodeksu cywilnego– należne odszkodowanie w ramach umowy ubezpieczenia OC sprawcy kolizji drogowej powinno zostać ustalone w oparciu o ceny nowych części bez potrąceń amortyzacyjnych.

Nie ma przy tym znaczenia dokonany przez poszkodowanego wybór metody restytucji uszkodzonego mienia. Naprawa uszkodzonego pojazdu nie jest warunkiem wypłaty odszkodowania, a co za tym idzie brak jest podstaw do przyjmowania innych kryteriów do ustalania wysokości odszkodowania w zakresie rodzaju części zamiennych i stawek za roboczogodzinę prac lakierniczych i blacharskich, jeżeli szkoda likwidowana jest metodą kosztorysową.

W świetle orzecznictwa, praktykę zakładów ubezpieczeń dopuszczającą stosowanie w każdym stanie faktycznym urealnienia cen części zamiennych w ramach kosztorysowej metody ustalenia kwoty odszkodowania należy uznać zatem za niedopuszczalną i niezgodną z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. Przy wyliczeniu kwoty należnego odszkodowania wyznacznikiem są ceny nowych części zamiennych.

Ubezpieczyciel, w ramach umowy OC posiadacza pojazdu sprawcy szkody, powinien ustalić odszkodowanie w kwocie, która zapewni poszkodowanemu przywrócenie pojazdu do stanu sprzed zdarzenia wyrządzającego szkodę, jako całości.

Nie istnieją uzasadnione podstawy, aby poszkodowany ponosił dodatkową stratę w postaci różnicy pomiędzy wartością części zamiennych, jaką miały one przed wypadkiem, a wartością części nowych, których zamontowanie w naprawionym pojeździe było celowe. Powstałą różnicę poszkodowany pomimo tego, iż swoim zachowaniem w żaden sposób nie przyczynił się do powstania szkody, musiałby pokryć w ramach posiadanych własnych środków.

Poszkodowany ma tymczasem prawo oczekiwać, iż otrzyma od ubezpieczyciela kwotę, która obejmuje również wartość nowych części, których zamontowanie jest potrzebne, aby przywrócić pojazd do stanu sprzed zdarzenia wyrządzającego szkodę. Obowiązkiem zaś zakładu ubezpieczeń – wynikającym z przyjętej odpowiedzialności gwarancyjnej, która jest tożsama z odpowiedzialnością cywilnoprawną sprawcy szkody zakreśloną normami Kodeksu cywilnego – jest ustalenie i wypłacenie odszkodowania w takiej właśnie wysokości, tj. w kwocie umożliwiającej zakup nowych części i materiałów, jeżeli nie jest możliwa naprawa części uszkodzonych w pojeździe.

Czy warto nawiązać z Nami współpracę?

Sprawdź Nas !

OFERUJEMY ANALIZĘ SPRAWY BEZ OPŁAT- NA KAŻDYM ETAPIE JEJ PROWADZENIA - ZAGWARANTOWANE W UMOWIE- POKRYWAMY W PEŁNI KOSZTY SĄDOWE- ODZYSKUJEMY; OPŁATĘ LIKWIDACYJNĄ Z POLIS KAPITAŁOWYCH, ŚRODKI FINANSOWE Z OFE PO ŚMIERCI CZŁONKA FUNDUSZU, UBEZPIECZENIA ZAWARTE W KREDYCIE HIPOTECZNYM, GOTÓWKOWYM, KONSOLIDACYJNYM NAWET WÓWCZAS GDY KREDYT ZOSTAŁ WYPOWIEDZIANY I JEST W WINDYKACJI, UTRACONĄ WARTOŚĆ HANDLOWĄ AUTA PO WYPADKU, Odszkodowania za wypadki KOMUNIKACYJNE , MAJĄTKOWE , OSOBOWE, ZAKAŻENIA SZPITALNE,BŁĘDY MEDYCZNE, WYPADKI I SZKODY W ROLNICTWIE,PRACY I INNE .Za wypadki śmiertelne do 20 lat wstecz.Nawet wówczas gdy dostałeś już odszkodowanie, możesz zyskać dodatkowe środki ODKUPUJEMY SZKODY z OC SPRAWCY do 3 lat wstecz-TIR,BUS,AUTO OSOBOWE,TRAKTOR-LIKWIDACJA SZKÓD FIRM POSIADAJĄCYCH FLOTĘ AUT-OFERTA SPECJALNA, OFERUJEMY AUTO ZASTĘPCZE PO WYPADKU BEZGOTÓWKOWO.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 144
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie