Działka inwestycyjna w centrum Koła MW/U
Koło Pokaż na mapie ›
Dodane: Poniedziałek, 11 Maj, 2026 16:45
215 000 zł
771 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:279 m2
- Rodzaj działki:Budowlana
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 215 000 zł / 771 zł/m2
Opis oferty
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 279 m² zlokalizowanaw centrum Koła, w rejonie ul. Wojciechowskiego. To propozycja dla
inwestora poszukującego nieruchomości z dużym potencjałem zabudowy
w atrakcyjnej, miejskiej lokalizacji.
Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania
przestrzennego z przeznaczeniem MW/U – zabudowa mieszkaniowa
wielorodzinna oraz usługowa. Dzięki temu nieruchomość daje
możliwość realizacji kameralnego budynku mieszkalno-usługowego,
lokali usługowych, biur, gabinetów lub inwestycji pod wynajem.
Parametry i możliwości zabudowy:
powierzchnia działki: 279 m²zabudowa do 3 kondygnacji
nadziemnychtrzecia kondygnacja wyłącznie w formie poddasza
użytkowegomaksymalna wysokość budynku do 10 mmożliwość wykonania
garażu lub kondygnacji podziemnejmaksymalna powierzchnia zabudowy do
85% działkimożliwość połączenia funkcji mieszkalnej i
usługowejdogodny dostęp do drogi publicznejdziałka inwestycyjna
Koło centrumMPZP MW/U – jasne warunki zabudowyuchwała nr
LVI/539/2018atrakcyjna lokalizacja w centrum miastadobra lokata
kapitału Lokalizacja w centrum miasta zapewnia szybki dostęp do
punktów usługowych, sklepów, urzędów oraz komunikacji miejskiej.
To miejsce, które doskonale sprawdzi się zarówno pod inwestycję
komercyjną, jak i mieszkaniową.
Niewielka powierzchnia działki w połączeniu z korzystnym
przeznaczeniem w MPZP daje możliwość stworzenia nowoczesnej i
funkcjonalnej inwestycji w jednej z najbardziej pożądanych części
miasta.
Zapraszam do kontaktu i poznania szczegółów oferty.